Popularność diet pudełkowych

W obecnych czasach bardzo wzrasta świadomość prozdrowotna społeczeństwa. Coraz więcej wiemy o zdrowym żywieniu i chcemy te zasady wcielać w życie. Z pomocą przychodzi nam catering dietetyczny.

Czym jest catering dietetyczny?

Catering dietetyczny to oferta zdrowych posiłków dostarczanych bezpośrednio do domu klienta. W odróżnieniu od ofert typu pizza na telefon nie chodzi tutaj o zamówienie jednorazowego posiłku. Aby móc korzystać z diet pudełkowych trzeba zdeklarować się na dłuższy czas i zapłacić z góry. Dłuższy okres żywienia jest zabiegiem celowym, bo tylko przy regularności i systematyczności można liczyć na dobre efekty diet.

Dla kogo jest catering dietetyczny?

Klientami firm cateringowych są przede wszystkim osoby, które pragną schudnąć. Oprócz nich bardzo często zgłaszają się osoby, które ze względów zdrowotnych muszą stosować diety eliminacyjne a więc bezglutenowe, bezlaktozowe czy niskocukrowe. Oprócz tego diety pudełkowe zamawiają sportowcy i wszyscy ci, którzy pragną prowadzić zdrowy tryb życia.

Jakie zalety ma catering dietetyczny?

Diety pudełkowe są przede wszystkim wygodne. Każdego dnia rano pod drzwi dostajemy torbę z pięcioma posiłkami. Nie musimy robić zakupów, nie myślimy co ugotujemy, nie musimy też przygotowywać posiłków ani zmywać po nich. Diety pudełkowe są zdrowe, smaczne i wyglądają bardzo apetycznie. Dzięki nim możemy wprowadzać urozmaicenie do domowego menu, bo składnik tych diet są naprawdę ciekawe.

Jakie diety są najbardziej popularne?

Najczęściej zamawiane diety to te mające pomóc w szybkiej redukcji wagi czyli dieta 1000 kcal i 1200 kcal. Oprócz tego klienci bardzo chętnie zamawiają diety probiotyczne, antycellulitowe, cukrzycowe, dla biegaczy, dietę Gersona i makrobiotyczną. Dużą popularnością cieszą się również diety hiszpańska, Cambridge i śródziemnomorska.

Co jeszcze wyróżnia diety pudełkowe?

Diety pudełkowe mają być przede wszystkim zdrowe, dlatego, składniki gotuje się na parze, smaży bez tłuszczu lub grilluje. Warzywa często są pieczone w gorącym powietrzu po to, aby zachowały cenne wartości odżywcze. Pieczywo bardzo często przygotowywane jest na miejscu z udziałem najzdrowszych mąk otrębowych i żytnich. Z całą pewnością catering dietetyczny jest w stanie zapewnić klientom pożywienie o naprawdę wysokiej jakości.

https://www.onxl.pl/

Be the first to comment on "Popularność diet pudełkowych"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*