Okulary pełne – co to oznacza?

Okulary korekcyjne dzielą się na trzy typy pod względem rodzaju oprawek: żyłka, patentki i pełne. Te ostatnie to najbardziej klasyczny rodzaj oprawek, a więc najbardziej popularny. Czym się charakteryzuje?

Jak sama nazwa wskazuje, oprawki typu pełnego charakteryzują się tym, że w całości okalają soczewki korekcyjne. Szkła okularowe są zatem chronione najbardziej. Występują zarówno w okularach przeznaczonych dla mężczyzn, jak i kobiet.

Okulary korekcyjne z pełnymi oprawkami są najbardziej widoczne na naszej twarzy, a więc idealnie nadadzą się dla osób, które są odważne i w takich okularach im do twarzy. Dobrym pomysłem oprawki pełne są w przypadku osób o delikatnych rysach twarzy, ponieważ takie okulary korekcyjne sprawią, że staną się bardziej wyraziste. Nasza twarz nabierze zatem „dodatkowego wyrazu”.

Z uwagi na to, że okulary z oprawkami pełnymi są najbardziej tradycyjne i najpopularniejsze – wśród nich będziesz mieć największy wybór. Występują w wielu rozmiarach i kształtach, od okrągłych, kwadratowych, po prostokątne czy nawet kocie oko. W zależności od kształtu Twojej twarzy, dopasujesz najlepsze oprawki do Ciebie.

W przypadku okularów korekcyjnych, które kupujemy rzadziej niż przeciwsłoneczne i jest to inwestycja na lata, warto pomyśleć nad okularami znanej marki. Będą one lepsze pod względem jakości, co oznacza, że z powodzeniem będą służyć nam przez długi czas. Decydując się na zakup takich oprawek, dobrze jest szukać najkorzystniejszych rozwiązań, a takie czekają w sklepie internetowym wOkularach.pl, gdzie możesz kupić okulary Ray-ban®, Prada, Versace, Dolce&Gabbana i wiele innych, nawet 70% taniej niż w stacjonarnym salonie optycznym.

Dodatkową zaletą jest możliwość zakupu na raty PayU. W ten sposób, możesz sobie pozwolić na wymarzone okulary i spłacać w wygodnych częściach.

Be the first to comment on "Okulary pełne – co to oznacza?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*