Luksusowa pielęgnacja od yonelle

W luksusowym świecie kosmetyków yonelle nie ma miejsca na tandetę. Opakowania mówią o marce bardzo dużo. Jednak opakowania to nie wszystko. Co kryje się pod tajemniczą nazwą kosmetyki infuzyjne? Jak marka dba o klientki oraz jakie serie kosmetyczne oferuje? Oto krótki przegląd marki.

Czym są kosmetyki infuzyjne?

To produkty z niezwykle dobrą przenikliwością substancji zawartych w kremie. W przypadku kosmetyków od yonelle właściwości kojarzone z zabiegami medycyny estetycznej zostały wprowadzone w dość nietypowy sposób. Odkrycie nanodysków spowodowało, że kobiety zamiast poddawać się zabiegom mogą z powodzeniem stosować kremy infuzyjne bez konieczności wizyty w gabinecie. Ale przejdźmy do nanodysków…Są to miniaturowe krążki o grubości 10-40 nanometrów. Każdy krążek pełni rolę nośnika dla 14 warstw komórek naskórka. Dzięki czemu krem działa bardziej dogłębnie.

Serie kosmetyczne marki yonelle

Oferta pozwala na dobór aż 9 rodzajów pielęgnacji. Aby móc wybrać swoje pielęgnacyjne nr.1 warto sięgnąć po przewodnik kosmetyczny. Znajdziecie w nim m.in. dwie serie kremów infuzyjnych. Seria medifion to idealna propozycja dla kobiet, które szukają profesjonalnej pielęgnacji na medycznym poziomie. Kolekcja Diamont to piękne opakowania i poprawa blasku dla cery zmęczonej. Trifusion pozwala na dogłębną poprawę elastyczności skóry. Metamorphosis to kolekcja produktów do poprawy kolorytu cery. W ofercie znajdziemy także produkty do oczyszczania cery. Ostatnia seria jest nastawione na pielęgnację całego ciała.

Be the first to comment on "Luksusowa pielęgnacja od yonelle"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*