Jakie efekty daje mezoterapia mikroigłowa?

Mezoterapia Mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na wzmocnieniu oraz odnowie włókien kolagenu oraz elastyny przy mechanicznej aktywacji. Wyobraź sobie zabieg, podczas jakiego fachowa głowica z kilkudziesięcioma mikroigiełkami subtelnie przekłuwa naskórek skóry Twojej twarzy. Owe mikro nakłucia pobudzają oraz regenerują naskórek. To sprawia, iż jego przesiąkliwość zwiększa się często, natomiast dzięki temu Twoja cera jest zdecydowana na przyjęcie bardzo skupionych napoi oraz to na doskonałej głębokości.

Mezoterapia mikroigłowa – co to jest?

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem z zastosowaniem derma rollera czy profesjonalnego narzędzia zaopatrzonego w małe pulsujące igiełki, jakie wbijają się w skórę oraz pobudzają ją do odnowy. Kontrolowane delikatne nakłuwanie skóry pobudza do odnowy włókna kolagenu oraz elastyny, wywołując, iż skóra rozciąga się oraz następują mechanizmy jej naprawy. Igły wbijające się w skórę podczas zabiegu mezoterapii pozwolą wprowadzić do cery elementy czynne, jakie zapewniają skórze odbudowę. Stosowane bazy uzależnione są od tego, jaki rezultat pragniemy osiągnąć – np. rozjaśnienie cery, wyeliminowanie przebarwień, nawilżenie czy spłycenie zmarszczek.

Cena zabiegu mezoterapii mikroigłowej jest określana samodzielnie poprzez lekarza oraz zależy od ilości wykorzystanych ampułek, typu środka i od aparatu za pomocą jakiego jest robiona. Na koszt zabiegów może także oddziaływać prestiż gabinetu oraz umiejętności specjalisty. Należy podkreślić, iż wiele gabinetów przy zakupie zabiegowego pakietu mezoterapii oferuje zazwyczaj kilkunastoprocentową zniżkę. https://visal.pl/

Be the first to comment on "Jakie efekty daje mezoterapia mikroigłowa?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*