Czy stomatolog łódź przyjmuje również w niedziele?

W przypadku planowej wizyty u stomatologa nie mamy oczywiście problemu z tym aby zapisać się na wizytę. Co jednak zrobić w sytuacji gdy w niedzielę lub święto nagle rozboli nas ząb? Nie każdy stomatolog łódź przyjmuje w takie dni i nie wszędzie będziemy mogli umówić się na wizytę.

Gabinety stomatologiczne czynne w niedzielę

Na wszelki wypadek zawsze warto sprawdzić wcześniej które gabinety lekarskie czy gabinety stomatologiczne są otwarte w dni świąteczne oraz w niedziele. Taki ostry dyżur stomatologiczny z pewnością funkcjonuje w każdym mieście. W Łodzi na pewno również znajdziemy gabinety czynne w dni, w których większość dentystów po prostu nie przyjmuje pacjentów.

Co robić gdy nagle rozboli nas ząb?

Jeżeli w niedzielę lub święto poczujemy nagły ból w którymś z zębów możemy oczywiście starać się próbować pomóc sobie na różne sposoby uśmierzyć ból. Warto w takiej sytuacji sięgnąć po popularne środki przeciwbólowe. Niezwłocznie sprawdźmy też, który stomatolog łódź przyjmuje w danym dniu. Zdarzają się sytuacje,  że dentysta przyjmuje w gabinecie znajdującym się na jego prywatnej posesji. W takiej sytuacji bardzo często możemy liczyć również na to, że stomatolog przyjmie nas w nagłej sytuacji. Warto zawczasu upewnić się czy nasz dentysta oferuje tego rodzaju możliwość. Jeżeli nie możemy umówić się na wizytę w nagłych wypadkach możemy poprosić go o polecenie innego specjalisty, który będzie w stanie taką usługę zrealizować.

Be the first to comment on "Czy stomatolog łódź przyjmuje również w niedziele?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*